Mecz pomiędzy Getafe i Celta Vigo dnia 2021-10-25 19:00 - końcowy wynik 0-3

Getafe kontra Celta Vigo zakończony wynikiem 0-3.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Getafe a Celta Vigo zakończyła się wynikiem 0-0. Końcowy wynik spotkania to 0-3.

Dnia 2021-10-25 19:00 na stadionie Coliseum Alfonso Pérez odbył się emocjonujący mecz ligi La Liga kolejki 10 pomiędzy Getafe a Celta Vigo.

Gole strzelali: Santi Mina 55' 0-1 Brais Méndez Iago Aspas 58' 0-2 Brais Méndez Santi Mina 73' 0-3 Thiago Galhardo

Żółte kartki Getafe: Damián Suárez 80' Mathias Olivera 80'

Żółte kartki Celta Vigo: Joseph Aidoo 42' Jeison Murillo 83'

Czerwone kartki Getafe: Chema -5' Djené 63'

Czerwone kartki Celta Vigo:

Sędzią głównym tego spotkania był Juan Martinez Munuera, Spain. Asystowało mu 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Getafe stawi czoła Villarreal, następne spotkania z drużynami Cadiz i Mallorca natomiast Celta Vigo z Barcelona. Następne mecze zagra z drużynami Villarreal i Alaves.

Fani śledzą poczynania w lidze La Liga. Mocne futbolowe zespoły i zawodnicy jak Damián Suárez Joseph Aidoo częstokroć zagwarantowały wyśmienitym miłośnikom piłki nożnej mnóstwo przeżyć. Wspaniałe zmagania pomiędzy piłkarzami ligowymi bywają nieustępliwe, nie często bywa, iż są to mecze mało interesujące. Stale obserwujemy widowiskowe asysty czy bramki, brutalne sytuacje z faulem, które dodają wyjątkowe wrażenia oraz przyjemność z meczu. Dlatego więc warto śledzić zapowiedzi przyszłych emocjonujących potyczek piłkarskich oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli i oglądać spotkania sportowe pasjonującej ligi La Liga. Uczestnictwo takich lubianych zespołów jak Getafe oraz Celta Vigo z ligi La Liga gwarantuje wspaniałe wrażenia oraz sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Adrenalinę może podnieść dodatkowo zobaczenie na żywo tych uzdolnionych piłkarzy oraz ich zmagań na widowiskowym stadionie jak Coliseum Alfonso Pérez.