Villarreal kontra Getafe, wynik spotkania: 1-0

 

Po pierwszej połowie meczu futbolowego pomiędzy Villarreal oraz Getafe wynik to 1-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 1-0.

Dnia 2021-11-07 13:00 na obiekcie sportowym Estadio de la Cerámica rozegrał się znakomity mecz ligi La Liga kolejki 13 pomiędzy Villarreal a Getafe.

Gole strzelali: Manu Trigueros 10' 1-0 Paco Alcácer

Żółte kartki Villarreal: Raúl Albiol 70'

Żółte kartki Getafe: Jaime Mata -5' Mauro Arambarri 52'

Czerwone kartki Villarreal:

Czerwone kartki Getafe:

Sędzią głównym tego spotkania był Jesus Gil Manzano, Spain. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna Villarreal stawi czoła Celta Vigo, następne spotkania z drużynami Manchester United i Barcelona a Getafe zmierzy się z Cadiz. Następne mecze zagra z drużynami Mallorca i Athletic Club.

Dzisiaj wierni fani z dużym entuzjazmem śledzą poczynania, które mają miejsce w lidze La Liga. Mocne drużyny piłkarskie i piłkarze tacy jak między innymi Raúl Albiol Jaime Mata wielokrotnie zaserwowały pierwszorzędnym sympatykom wrażenia sięgające zenitu. Zdarzają się efektowne asysty czy bramki, ostre sytuacje z faulem gwarantujące niesamowitych emocji z oglądanego widowiska. Walki pomiędzy piłkarzami ligowymi są nieustępliwe, rzadko zdarza się jednoznacznie, że potyczki męczą fana. Warto więc śledzić zapowiedzi przyszłych ligowych meczów futbolowych orazoglądać spotkania sportowe wyjątkowej ligi La Liga i być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań. Udział takich lubianych zespołów jak Villarreal oraz Getafe w lidze La Liga zapewnia super wrażenia oraz sprawia, że piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych doświadczonych sportowców oraz ich zmagań na historycznym stadionie, Estadio de la Cerámica.