Spotkanie pomiędzy Real Sociedad i Getafe zakończone wynikiem 0-0 na stadionie Reale Arena dnia 2022-01-23 17:30

Real Sociedad - Getafe, wynik końcowy 0-0.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Real Sociedad i Getafe wynik wynosił 0-0. Końcowy wynik meczu to 0-0.

Dnia 2022-01-23 17:30 na obiekcie sportowym Reale Arena rozegrał się znakomity mecz ligi La Liga kolejki 22 pomiędzy Real Sociedad a Getafe.

Gole strzelali:

Żółte kartki Real Sociedad: Igor Zubeldia 51'

Żółte kartki Getafe: Jorge Cuenca 90'

Czerwone kartki Real Sociedad:

Czerwone kartki Getafe:

Główny sędzia meczu to Jose Luis Munuera Montero, Spain. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu drużyna Real Sociedad stanie naprzeciw Real Betis, następne spotkania z drużynami Valencia i Granada CF natomiast Getafe podejmie Levante. Następne mecze zagra z drużynami Atletico Madrid i Cadiz.

Coraz częściej wielu fanów piłki nożnej śledzi pasjonujące starcia ligi La Liga. Mocne piłkarskie zespoły i zawodnicy jak Igor Zubeldia Jorge Cuenca nieustannie zapewniają wyborowym sympatykom wrażenia sięgające zenitu. Cieszące oko walki pomiędzy zawodnikami z ligi są bezkompromisowe, nie często bywa, iż są to zmagania nudne. Systematycznie zdarzają się niezwykłe gole oraz asysty, nieczyste faule kończące się czerwoną kartką, które gwarantują dreszcz emocji z oglądanego meczu. Serdecznie zachęcamy, żeby przeglądać spotkania piłkarskiej znanej ligi La Liga i być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań i śledzić wszelkie zapowiedzi przyszłych wspaniałych meczów piłkarskich. Uczestnictwo takich popularnych drużyn jak Real Sociedad i Getafe z ligi La Liga zapewnia super wrażenia i sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie "live" tych uzdolnionych sportowców i ich zmagań na tak znamienitym stadionie, Reale Arena.