Getafe - Levante, wynik meczu - 3-0

 

Po pierwszej połowie spotkania między Getafe oraz Levante wynik to 2-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 3-0.

W dniu 2022-02-04 20:00 na obiekcie sportowym Coliseum Alfonso Pérez rozegrał się mecz ligi La Liga kolejki 23 pomiędzy Getafe a Levante.

Gole strzelali: E. Ünal 1' 1-0 M. Arambarri E. Ünal 29' 2-0 M. Olivera Carles Aleñá 90' 3-0 Borja Mayoral

Żółte kartki Getafe: Mauro Arambarri 56' Stefan Mitrović 66' Damián Suárez 76' Jorge Cuenca 90'

Żółte kartki Levante: Óscar Duarte 17' Roger Martí 57' Son 90'

Czerwone kartki Getafe:

Czerwone kartki Levante:

Sędzią głównym tego spotkania był Alejandro Muniz Ruiz, Spain. Asystowało mu trzech sędziów. W następnym meczu drużyna Getafe stanie naprzeciw Atletico Madrid, następne spotkania z drużynami Cadiz i Alaves a Levante z Real Betis. Następne mecze zagra z drużynami Atletico Madrid i Celta Vigo.

Bardzo często wierni kibice śledzą niezwykle interesujące starcia, które odbywają się w lidze La Liga. Liczące się drużyny futbolowe z ligi i piłkarze jak Mauro Arambarri Óscar Duarte nader często zaserwowały własnym wiernym miłośnikom wiele przeżyć. Obserwujemy przechodzące do historii gole oraz asysty, nieczyste sytuacje z faulem gwarantujące niezapomnianych wrażeń z widowiska. Potyczki między drużynami ligowymi bywają bezkompromisowe, nie często okazuje się jednoznacznie, iż są to potyczki mało interesujące. Zachęcamy, żeby śledzić wszelkie zapowiedzi przyszłych meczów futbolowych, być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań i oglądać spotkania piłkarskiej znakomitej ligi La Liga. Getafe oraz Levante oraz ich udział w La Liga zapewnia niezapomniane emocje oraz sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi dodatkowo oglądanie live tych utalentowanych sportowców oraz ich zmagań na historycznym stadionie jak Coliseum Alfonso Pérez.