Spotkanie Espanyol kontra Getafe zakończone wynikiem 2-0

Espanyol kontra Getafe, wynik 2-0. Dnia 2022-03-05 15:15 na stadionie RCDE Stadium rozegrał się znakomity mecz futbolowy ligi La Liga kolejki 27. Na przeciw siebie stanęły Espanyol i Getafe.

Po pierwszej połowie spotkania między Espanyol i Getafe wynik wynosił 2-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 2-0.

 

Gole strzelali: L. Cabrera 17' 1-0 T. Vilhena E. Cabaco 27' 2-0

Żółte kartki Espanyol: Óscar Gil 40' Tonny Vilhena 42' Diego López 43' Yangel Herrera 56' Leandro Cabrera 64' Sergi Darder 72'

Żółte kartki Getafe: Stefan Mitrović 2' Enes Ünal 32' Óscar Rodríguez 56' Djené 72' Erick Cabaco 78'

Czerwone kartki Espanyol:

Czerwone kartki Getafe:

Sędzią głównym tego spotkania był Adrian Cordero Vega, Spain. Asystowało mu trzech utalentowanych sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna Espanyol zmierzy się już z Levante, następne spotkania z drużynami Mallorca i Real Sociedad. Kolejno natomiast Getafe z Valencia. Następne mecze zagra z drużynami Athletic Club i Mallorca.

Liczna grupa kibiców z dużym entuzjazmem śledzi starcia w lidze La Liga. Liczące się drużyny piłkarskie i zawodnicy tacy jak Óscar Gil Stefan Mitrović często sprawiają kapitalnym miłośnikom wiele przeżyć. Zmagania między drużynami piłkarskimi okazują się nader zażarte, nie często bywa, iż widowiska nie są warte uwagi. Nieustannie obserwujemy zapadające w pamięć gole oraz asysty, bezlitosne faule, które zapewniają smaczku całemu wydarzeniu. Warto więc śledzić mecze piłkarskie znanej ligi La Liga, być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów i śledzić wszystkie zapowiedzi nadchodzących wspaniałych potyczek piłkarskich. Espanyol i Getafe i ich udział w La Liga zapewnia niezapomniane wrażenia i sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju w sercach kibiców. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych utalentowanych piłkarzy i widowiskowej walki między nimi na historycznym stadionie jak RCDE Stadium.