Mecz pomiędzy Getafe oraz Mallorca dnia 2022-04-02 12:00: wynik końcowy 1-0

 

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Getafe i Mallorca zakończyła się wynikiem 0-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-0.

Dnia 2022-04-02 12:00 na obiekcie sportowym Coliseum Alfonso Pérez odbył się mecz ligi La Liga kolejki 30. Na przeciw siebie stanęły Getafe oraz Mallorca.

Gole strzelali: Borja Mayoral 82' 1-0 Gonzalo Villar

Żółte kartki Getafe: Damián Suárez 19' Sandro Ramírez 40' Enes Ünal 40' Mauro Arambarri 45' Borja Mayoral 82'

Żółte kartki Mallorca: Dani Rodriguez 29' Giovanni González 40' Franco Russo 40' Salva Sevilla 41' Franco Russo 63' Pablo Maffeo 89'

Czerwone kartki Getafe:

Czerwone kartki Mallorca: Franco Russo 63'

Główny sędzia spotkania - Antonio Mateu, Spain. Asystowało mu trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu Getafe zmierzy się już z Real Madrid, następne spotkania z drużynami Villarreal oraz Celta Vigo a Mallorca zmierzy się z Atletico Madrid. Następne mecze zagra z drużynami Elche oraz Alaves.

Coraz częściej wierni kibice futbolu śledzą pasjonujące starcia, które tyczą się ligi La Liga. Interesujące piłkarskie drużyny oraz piłkarze jak Damián Suárez Dani Rodriguez stale zapewniają kapitalnym miłośnikom futbolu wrażenia zapadające w pamięć. Interesujące potyczki pomiędzy graczami z ligi okazują się nieustępliwe, bardzo rzadko okazuje się, iż są to mecze nie warte uwagi. Wielokrotnie trafiamy na przepiękne asysty i sytuacje podbramkowe, ostre sytuacje na faul kończące się niejednokrotnie czerwoną kartką zapewniające niezapomnianych wrażeń z widowiska. Z tego powodu warto przeglądać zapowiedzi nadchodzących meczów futbolowych i być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań oraz oglądać spotkania piłkarskiej znakomitej ligi La Liga. Getafe i Mallorca jak ich udział w lidze La Liga zapewnia super wrażenia i sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju w sercach fanów. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych wybitnych piłkarzy i widowiskowej walki pomiędzy nimi na pamiętnym stadionie, Coliseum Alfonso Pérez.