Mecz Real Madrid - Getafe, wynik 2-0

 

Pierwsza połowa meczu między Real Madrid a Getafe zakończyła się wynikiem 1-0. Końcowy wynik spotkania to 2-0.

Dnia 2022-04-09 19:00 na obiekcie sportowym Estadio Santiago Bernabéu odbył się interesujący mecz ligi La Liga kolejki 31 pomiędzy Real Madrid a Getafe.

Gole strzelali: Casemiro 38' 1-0 Vinícius Júnior Lucas Vázquez 68' 2-0 Rodrygo

Żółte kartki Real Madrid: Casemiro 44' Federico Valverde 45'

Żółte kartki Getafe: Mathías Olivera 76' Djené 79'

Czerwone kartki Real Madrid:

Czerwone kartki Getafe:

Główny sędzia spotkania to Cesar Soto Grado, Spain. Pomagało mu trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Real Madrid zmierzy się już z Chelsea, następne spotkania z drużynami Sevilla oraz Osasuna a Getafe zmierzy się z Villarreal. Następne mecze zagra z drużynami Celta Vigo oraz Real Betis.

Liczni fani śledzą starcia w lidze La Liga. Utalentowane zespoły piłkarskie z tej ligi oraz piłkarze jak Casemiro Mathías Olivera nader często zaserwowały wyborowym miłośnikom wrażenia sięgające zenitu. Często obserwujemy przepiękne asysty oraz bramki, brutalne faule, które dodają niesamowite przeżycia i przyjemność z meczu. Zmagania między drużynami futbolowymi zdarzają się niezwykle zaciekłe, nie często okazuje się, iż są to mecze statyczne. Dlatego też warto przeglądać codziennie zapowiedzi przyszłych potyczek piłkarskich iprzeglądać mecze piłkarskie znakomitej ligi La Liga oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań. Real Madrid i Getafe i ich udział w La Liga gwarantuje super wrażenia i sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych wybitnych sportowców i ich zmagań na wspaniałym stadionie jak Estadio Santiago Bernabéu.