Spotkanie Getafe vs Rayo Vallecano zakończone wynikiem 0-0 na stadionie Coliseum Alfonso Pérez dnia 2022-05-08 12:00

 

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy Getafe a Rayo Vallecano wynik wynosił 0-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 0-0.

Dnia 2022-05-08 12:00 na stadionie Coliseum Alfonso Pérez odbył się znakomity mecz ligi La Liga kolejki 35 pomiędzy Getafe a Rayo Vallecano.

Gole strzelali:

Żółte kartki Getafe: Mathías Olivera 37' Mauro Arambarri 49' Juan Iglesias 90'

Żółte kartki Rayo Vallecano: Óscar Trejo 27' Óscar Valentín 39' Mario Suárez 42' Ismaila Ciss 66'

Czerwone kartki Getafe:

Czerwone kartki Rayo Vallecano:

Sędzią głównym tego spotkania był Mario Melero Lopez, Spain. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Getafe zmierzy się już z Osasuna, następne spotkania z drużynami Barcelona i Elche a Rayo Vallecano z Villarreal. Następne mecze zagra z drużynami Mallorca i Levante.

W dzisiejszych czasach liczna grupa fanów futbolu śledzi potyczki w lidze La Liga. Uzdolnione piłkarskie drużyny i zawodnicy tacy jak Mathías Olivera Óscar Trejo nieustannie zapewniają wyborowym fanom mnóstwo niezapomnianych emocji. Ustawicznie trafiamy na nieprzepisowe sytuacje z faulem kończące się wielokrotnie pokazaniem czerwonego kartonika, spektakularne gole czy asysty dodające pikanterii całemu widowisku. Walki pomiędzy zawodnikami ligowymi zdarzają się niezwykle zajadłe, rzadko bywa ostatecznie, iż są to spotkania mało interesujące. Z tego powodu warto przeglądać codziennie zapowiedzi przyszłych ligowych potyczek futbolowych,przeglądać spotkania piłkarskiej lubianej ligi La Liga i być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach. Getafe oraz Rayo Vallecano jak ich udział w lidze La Liga gwarantuje super wrażenia oraz sprawia, iż futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie live tych utalentowanych sportowców oraz ich zmagań na historycznym stadionie jak Coliseum Alfonso Pérez.