Spotkanie między Getafe i Real Madrid dnia 2022-10-08 19:00: końcowy wynik 0-1

Getafe vs Real Madrid zakończony wynikiem 0-1.

Pierwsza połowa meczu między Getafe oraz Real Madrid zakończyła się wynikiem 0-1. Końcowy wynik spotkania to 0-1.

Dnia 2022-10-08 19:00 na stadionie Coliseum Alfonso Pérez rozegrał się interesujący mecz ligi La Liga kolejki 8 pomiędzy Getafe a Real Madrid.

Gole strzelali: Éder Militão 3' 0-1 L. Modrić

Żółte kartki Getafe:

Żółte kartki Real Madrid:

Czerwone kartki Getafe:

Czerwone kartki Real Madrid:

Sędzią głównym tego spotkania był Antonio Mateu, Spain. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu Getafe stanie naprzeciw Rayo Vallecano, następne spotkania z drużynami Athletic Club i Celta Vigo. Kolejno natomiast Real Madrid zmierzy się z Shakhtar Donetsk. Następne mecze zagra z drużynami Barcelona i Elche.

Liczna grupa kibiców śledzi interesujące poczynania, które odbywają się w lidze La Liga. Utalentowane piłkarskie drużyny z ligi i piłkarze jak wielokrotnie zagwarantowały wyborowym sympatykom mnóstwo wrażeń. Obserwujemy bezlitosne faule, niezwykłe asysty i bramki, które zapewniają dreszczyk emocji z oglądanego widowiska futbolowego. Przyciągające uwagę walki między piłkarzami ligowymi okazują się niezwykle zażarte, nie często okazuje się ostatecznie, że zmagania nudzą kibica. Dlatego więc warto oglądać mecze piłkarskie profesjonalnej ligi La Liga, być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań i przeglądać wszystkie zapowiedzi przyszłych emocjonujących meczów piłkarskich. Udział takich zespołów jak Getafe oraz Real Madrid z ligi La Liga gwarantuje niezapomniane wrażenia oraz sprawia, że futbol to rywalizacja na światowym poziomie. Adrenalinę może podnieść natomiast zobaczenie na żywo tych wybitnych sportowców oraz ich zmagań na historycznym stadionie, Coliseum Alfonso Pérez.