Spotkanie Barcelona vs Getafe, wynik końcowy 1-0

W dniu 2023-01-22 17:30 na obiekcie sportowym Spotify Camp Nou odbył się mecz ligi La Liga kolejki Regular Season - 18. Na przeciw siebie stanęły Barcelona i Getafe.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Barcelona oraz Getafe wynik wynosił 1-0. Końcowy wynik spotkania to 1-0.

 

Gole strzelali: Pedri 35' 1-0 Raphinha

Żółte kartki Barcelona: Ousmane Dembélé 68'

Żółte kartki Getafe: Omar Alderete 44' Enes Ünal 82'

Czerwone kartki Barcelona:

Czerwone kartki Getafe:

Sędzią głównym tego spotkania był Javier Iglesias Villanueva, Spain. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu drużyna Barcelona stawi czoła Real Sociedad, następne spotkania z drużynami Girona i Real Betis. Kolejno natomiast Getafe z Real Betis. Następne mecze zagra z drużynami Atletico Madrid i Rayo Vallecano.

Oddani kibice piłki nożnej śledzą niezwykle fascynujące starcia ligi La Liga. Złożone z uzdolnionych napastników/obrońców futbolowe drużyny z tejże ligi i zawodnicy jak Ousmane Dembélé Omar Alderete raz za razem zagwarantowały wyśmienitym kibicom wrażenia zapadające w pamięć. Zapadające w pamięć walki pomiędzy piłkarzami są nader zagorzałe, nie często okazuje się, że są to spotkania nudne. Natrafiamy na bezlitosne sytuacje z faulem zakończone czerwonym kartonikiem, przepiękne sytuacje podbramkowe czy asysty dodające smaczku całemu wydarzeniu. Warto więc przeglądać zapowiedzi przyszłych zmagań piłkarskich, być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań i oglądać widowiska piłkarskie pasjonującej ligi La Liga. Barcelona oraz Getafe i ich udział w La Liga zapewnia wspaniałe wrażenia oraz sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju. Adrenalinę może podnieść natomiast oglądanie live tych utalentowanych piłkarzy oraz widowiskowej walki pomiędzy nimi na widowiskowym stadionie, Spotify Camp Nou.