Na stadionie Coliseum Alfonso Pérez miało miejsce spotkanie między Getafe i Sevilla zakończone wynikiem 2-0

Getafe - Sevilla, wynik 2-0. W dniu 2023-03-19 17:30 na stadionie Coliseum Alfonso Pérez rozegrał się mecz ligi La Liga kolejki 26 pomiędzy Getafe a Sevilla.

Pierwsza połowa spotkania między Getafe a Sevilla zakończyła się wynikiem 0-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 2-0.

 

Gole strzelali: M. El Haddadi 50' 1-0 Borja Mayoral E. Ünal 90' 2-0 Jaime Mata

Żółte kartki Getafe: Damián Suárez 22' Gonzalo Villar 76' Luis Milla 81' Gastón Álvarez 90'

Żółte kartki Sevilla: Joan Jordán 14' Loïc Badé 63'

Czerwone kartki Getafe:

Czerwone kartki Sevilla:

Sędzią głównym tego spotkania był Antonio Mateu Lahoz, Spain. Asystowało mu trzech utalentowanych sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Getafe stawi czoła Athletic Club, następne spotkania z drużynami Real Sociedad i Barcelona natomiast Sevilla z Cadiz. Następne mecze zagra z drużynami Celta Vigo i Manchester United.

Wielu fanów z dużym zaangażowaniem śledzi bardzo fascynujące starcia ligi La Liga. Interesujące drużyny futbolowe i piłkarze jak Damián Suárez Joan Jordán nieraz zagwarantowały kapitalnym sympatykom wiele przeżyć. Potyczki między zawodnikami ligowymi zdarzają się bardzo zagorzałe, nie często bywa jednoznacznie, że widowiska nudzą. Natrafiamy na przepiękne gole oraz asysty, brutalne sytuacje na faul dodające niesamowite wrażenia i przyjemność z meczu. Zachęcamy, żeby przeglądać każdego dnia zapowiedzi przyszłych ligowych zmagań futbolowych i być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań i oglądać mecze futbolowe wyjątkowej ligi La Liga. Getafe i Sevilla i ich udział w La Liga gwarantuje super emocje i sprawia, że piłka nożna to rywalizacja na światowym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych doświadczonych sportowców i ich zmagań na wyjątkowym stadionie, Coliseum Alfonso Pérez.