Spotkanie Mallorca kontra Getafe zakończone wynikiem 3-1 na stadionie Visit Mallorca Estadi

Mallorca kontra Getafe, wynik 3-1.

Pierwsza część spotkania pomiędzy Mallorca a Getafe zakończyła się wynikiem 0-1. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 3-1.

Dnia 2023-04-23 16:30 na obiekcie sportowym Visit Mallorca Estadi rozegrał się emocjonujący mecz piłkarski ligi La Liga kolejki 30 pomiędzy Mallorca a Getafe.

Gole strzelali: Borja Mayoral 23' 0-1 Luis Milla Lee Kang-In 56' 1-1 Raíllo 64' 2-1 Ruíz de Galarreta Lee Kang-In 90' 3-1 Raíllo

Żółte kartki Mallorca: Antonio Raíllo 64' Iñigo Ruiz de Galarreta 88'

Żółte kartki Getafe: Omar Alderete 32' Gonzalo Villar 87' Jaime Mata 90'

Czerwone kartki Mallorca:

Czerwone kartki Getafe:

Główny arbiter spotkania - Pablo Gonzales Fuertes, Spain. Pomagało mu 3 doświadczonych sędziów. W następnym spotkaniu Mallorca stanie naprzeciw Atletico Madrid, następne spotkania z drużynami Athletic Club i Girona. Kolejno natomiast Getafe z Almeria. Następne mecze zagra z drużynami Espanyol i Celta Vigo.

Wierni kibice piłki nożnej śledzą potyczki, które tyczą się ligi La Liga. Złożone z uzdolnionych obrońców i napastników futbolowe zespoły i piłkarze tacy jak Antonio Raíllo Omar Alderete systematycznie zapewniają swoim kibicom wrażenia sięgające zenitu. Trafiamy na przechodzące do historii asysty i sytuacje podbramkowe, bezlitosne faule kończące się niejednokrotnie żółtą kartką zapewniające niesamowitych emocji z oglądanego meczu. Cieszące oko potyczki pomiędzy drużynami bywają zajadłe, nie często bywa koniec końców, iż mecze przynudzają. Warto więc przeglądać każdego dnia wszystkie zapowiedzi nadchodzących potyczek futbolowych i być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli i przeglądać mecze futbolowe ligi La Liga. Uczestnictwo takich zespołów jak Mallorca i Getafe w lidze La Liga zapewnia wspaniałe wrażenia i sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi dodatkowo oglądanie live tych wybitnych piłkarzy i spektakularnej walki pomiędzy nimi na wyjątkowym stadionie jak Visit Mallorca Estadi.