Getafe vs Celta Vigo, wynik spotkania 1-0

Dnia 2023-05-03 20:00 na obiekcie sportowym Coliseum Alfonso Pérez rozegrał się mecz ligi La Liga kolejki 33 pomiędzy Getafe a Celta Vigo.

Po pierwszej połowie spotkania między Getafe oraz Celta Vigo wynik to 1-0. Końcowy wynik spotkania to 1-0.

Gole strzelali: E. Ünal 3' 1-0

Żółte kartki Getafe: Stefan Mitrović 7' Damián Suárez 24' Mauro Arambarri 39' Djené 60' Juan Iglesias 70' Gastón Álvarez 79' Enes Ünal 90'

Żółte kartki Celta Vigo: Joseph Aidoo 21' Javi Galán 39' Luca De La Torre 62' Joseph Aidoo 77' Haris Seferović 87'

Czerwone kartki Getafe:

Czerwone kartki Celta Vigo: Joseph Aidoo 77'

Główny sędzia spotkania - Guillermo Cuadra. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu meczu Getafe zmierzy się już z Real Madrid, następne spotkania z drużynami Elche i Real Betis. Kolejno natomiast Celta Vigo zmierzy się z Valencia. Następne mecze zagra z drużynami Athletic Club i Girona.

Wierni kibice z dużym entuzjazmem śledzą bardzo ciekawe potyczki, które tyczą się ligi La Liga. Interesujące piłkarskie drużyny i piłkarze tacy jak Stefan Mitrović Joseph Aidoo stale gwarantują fantastycznym sympatykom emocje sięgające zenitu. Zmagania między graczami okazują się zajadłe, bardzo rzadko bywa koniec końców, że zmagania męczą kibica. Systematycznie natrafiamy na wyśmienite sytuacje podbramkowe i asysty, ostre faule zapewniające dreszcz emocji z oglądanego widowiska piłkarskiego. To też warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań oraz oglądać spotkania sportowe znanej ligi La Liga i śledzić wszystkie zapowiedzi nadchodzących potyczek futbolowych. Uczestnictwo takich lubianych drużyn jak Getafe oraz Celta Vigo z ligi La Liga gwarantuje wspaniałe emocje oraz sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych utalentowanych sportowców oraz ich zmagań na znamienitym stadionie, Coliseum Alfonso Pérez.