Back to Top

Mecz Getafe vs Girona, wynik 1-0

Dnia 2024-03-16 17:30 odbyło się spotkanie Getafe vs Girona zakończone wynikiem 1-0

W ostatniej kolejce La Ligi drużyna Getafe podejmowała u siebie Gironę w meczu pełnym napięcia i emocji. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem gospodarzy 1-0, którzy potrafili utrzymać prowadzenie zdobyte jeszcze przed przerwą. Mecz odbył się w Estadio Coliseum 16 marca 2024 roku o godzinie 17:30, co oznacza, że rozgrywka miała miejsce dokładnie 2 dni temu.

Valencia - Getafe, wynik 1-0

Valencia kontra Getafe, wynik spotkania - 1-0

W ostatnim starciu na Estadio de Mestalla, drużyna Valencia podejmowała rywali z Getafe w ramach 28. kolejki hiszpańskiej La Liga. Mecz, który odbył się dwa dni temu o godzinie 13:00, zakończył się minimalnym zwycięstwem gospodarzy 1-0. Valencia zdołała utrzymać prowadzenie od pierwszej połowy, co zapewniło im cenne trzy punkty na koncie.

Getafe kontra Las Palmas wynik 3-3

Spotkanie Getafe vs Las Palmas na obiekcie Estadio Coliseum dnia 2024-03-02 17:30 - 3-3

Wczorajszy wieczór na Estadio Coliseum był pełen emocji, gdy drużyny Getafe i Las Palmas zmierzyły się w ramach 27. kolejki La Liga. Mecz zakończył się remisem 3-3 po widowiskowej drugiej połowie, w której padły wszystkie bramki. Getafe prowadziło 3-1 na przerwę, ale Las Palmas zdołało odrobić straty i wywalczyć cenny punkt.

Mecz Barcelona vs Getafe, wynik 4-0

Spotkanie Barcelona - Getafe, wynik 4-0

W ostatniej kolejce hiszpańskiej La Liga drużyna Barcelona podejmowała u siebie zespół Getafe. Spotkanie, które odbyło się na Estadi Olímpic Lluís Companys, zakończyło się pewnym zwycięstwem gospodarzy 4-0. Pierwsza połowa zakończyła się minimalnym prowadzeniem Barcelony 1-0, jednak po przerwie piłkarze z Katalonii zdecydowanie przejęli inicjatywę i zapewnili sobie komfortowe zwycięstwo. Mecz rozegrany został dnia 24 lutego 2024 roku o godzinie 15:15, co oznacza, że odbył się dokładnie 2 dni temu.

Mecz pomiędzy Villarreal - Getafe 1-1

Villarreal - Getafe, wynik meczu 1-1

W meczu La Liga pomiędzy Villarreal a Getafe, który odbył się 16 lutego 2024 roku o godzinie 20:00 na Estadio de la Cerámica, obie drużyny podzieliły się punktami po remisie 1-1. Getafe objęło prowadzenie w pierwszej połowie meczu, ale Villarreal zdołało wyrównać wynik po przerwie, co zapewniło emocjonujące widowisko dla kibiców obu ekip.

Getafe - Celta Vigo zakończony wynikiem 3-2

Spotkanie między Getafe i Celta Vigo zakończone wynikiem 3-2 na stadionie Estadio Coliseum

Wczorajszy mecz pomiędzy drużynami Getafe i Celta Vigo w ramach 24. kolejki hiszpańskiej La Ligi okazał się niezwykle emocjonujący. Choć Getafe prowadziło 2-0 na przerwę, ostatecznie to Celta Vigo wyszła zwycięsko z tego starcia, pokonując rywali 3-2. Spotkanie odbyło się na Estadio Coliseum o godzinie 13:00 i dostarczyło kibicom wiele niesamowitych momentów.

Mecz pomiędzy Getafe kontra Real Madrid 0-2

Mecz Getafe - Real Madrid zakończony wynikiem 0-2 na obiekcie Estadio Coliseum

W najnowszym starciu hiszpańskiej La Liga drużyna Getafe podejmowała u siebie potężny Real Madryt. Mecz odbył się 1 lutego 2024 roku o godzinie 20:00 w Estadio Coliseum. Zespoły zmierzyły się w 20. kolejce ligowej, a ostatecznie Real Madryt zwyciężył 2:0, zdobywając bramkę już w pierwszej połowie.

Getafe vs Real Madrid, wynik końcowy 0-2

Mecz Getafe vs Real Madrid zakończony wynikiem 0-2

Witajcie kibice piłki nożnej! Wczoraj, 1 lutego, na Estadio Coliseum odbył się mecz pomiędzy drużyną Getafe a Real Madrid. Mecz zakończył się wynikiem 0-2 na korzyść Realu Madrid. Czytajcie dalej, aby poznać szczegóły tego spotkania!

Getafe - Granada CF, wynik 2-0

Spotkanie Getafe kontra Granada CF zakończone wynikiem 2-0 dnia 2024-01-29 20:00

Wczorajszy mecz pomiędzy drużynami Getafe i Granada CF zakończył się zwycięstwem gospodarzy. Spotkanie odbyło się w ramach 22. kolejki La Liga na Estadio Coliseum. Getafe pokonało rywali wynikiem 2-0, a bramki padły jeszcze przed przerwą. Mecz rozegrany został 29 stycznia o godzinie 20:00, czyli niecałe dziesięć dni temu.

Mecz Getafe kontra Granada CF wynik 2-0

Spotkanie Getafe kontra Granada CF zakończone wynikiem 2-0

W ostatnim meczu 22. kolejki La Ligi, drużyna Getafe podejmowała Granadę na Estadio Coliseum. Spotkanie zakończyło się wynikiem 2-0 na korzyść gospodarzy, którzy objęli prowadzenie już w pierwszej połowie i utrzymali je do końcowego gwizdka sędziego. Mecz został rozegrany 29 stycznia o godzinie 20:00, co oznacza, że odbył się niecałe 10 dni temu.