Na obiekcie Estadio Municipal José Zorrilla odbyło się spotkanie pomiędzy Valladolid i Getafe zakończone wynikiem 0-0

 

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Valladolid oraz Getafe wynik wynosił 0-0. Końcowy wynik spotkania to 0-0.

Dnia 2023-06-04 19:00 na obiekcie sportowym Estadio Municipal José Zorrilla odbył się znakomity mecz ligi La Liga kolejki 38 pomiędzy Valladolid a Getafe.

Gole strzelali:

Żółte kartki Valladolid: Jawad El Yamiq 45'

Żółte kartki Getafe: Gastón Álvarez 45' Juan Iglesias 45' Juanmi Latasa 90'

Czerwone kartki Valladolid:

Czerwone kartki Getafe:

Sędzią głównym tego spotkania był José Munuera. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu Valladolid stawi czoła , następne spotkania z drużynami i natomiast Getafe z . Następne mecze zagra z drużynami i .

Wierni fani śledzą potyczki ligi La Liga. Uzdolnione drużyny futbolowe z tej ligi i zawodnicy tacy jak Jawad El Yamiq Gastón Álvarez systematycznie zapewniają wyborowym miłośnikom mnóstwo wspaniałych przeżyć. Natrafiamy na bezlitosne sytuacje na faul zakończone bardzo często żółtym kartonikiem, niezwykłe asysty oraz gole zapewniające dreszczyk emocji z oglądanego widowiska. Cieszące oko zmagania pomiędzy piłkarzami są nader zażarte, rzadko okazuje się ostatecznie, iż zmagania nie są warte uwagi. Z tego względu warto śledzić wszelkie zapowiedzi nadchodzących meczów piłkarskich, być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów i przeglądać mecze futbolowe profesjonalnej ligi La Liga. Valladolid oraz Getafe oraz ich udział w La Liga gwarantuje super emocje oraz sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja na najwyższym poziomie. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie na żywo tych utalentowanych sportowców oraz ich zmagań na tak wspaniałym stadionie, Estadio Municipal José Zorrilla.