Valencia kontra Getafe, wynik spotkania - 1-0

W ostatnim starciu na Estadio de Mestalla, drużyna Valencia podejmowała rywali z Getafe w ramach 28. kolejki hiszpańskiej La Liga. Mecz, który odbył się dwa dni temu o godzinie 13:00, zakończył się minimalnym zwycięstwem gospodarzy 1-0. Valencia zdołała utrzymać prowadzenie od pierwszej połowy, co zapewniło im cenne trzy punkty na koncie.

Relacja z meczu piłki nożnej pomiędzy Valencią a Getafe

Wczorajszy mecz pomiędzy Valencią a Getafe na Estadio de Mestalla był pełen emocji i zwrotów akcji. Drużyny zmierzyły się w ramach 28. kolejki La Liga o godzinie 13:00. Sędzia główny Juan Luis Pulido Santana, Spain, prowadził spotkanie, które zakończyło się wynikiem 1-0 na korzyść gospodarzy.

Atmosfera na stadionie była gorąca od samego początku, kibice dopingowali swoje drużyny, tworząc niesamowite widowisko. Obie ekipy walczyły o każdą piłkę, dając z siebie wszystko, by zdobyć trzy punkty.

Valencia wyszła na prowadzenie w 40. minucie za sprawą Hugo Duro, który skutecznie wykorzystał okazję po asyście Sergiego Canósa. Bramka ta wyniosła gospodarzy na prowadzenie 1-0, które utrzymało się do końca meczu.

W drugiej połowie obie drużyny starły się o kontrolę nad boiskiem. Mimo starań Getafe, Valencia potrafiła obronić swoje prowadzenie do samego końca, a kibice nie mogli oderwać wzroku od emocjonującej rywalizacji na murawie.

Spotkanie nie obyło się bez kartek. Na 67. minucie Pepelu z Valencii otrzymał żółtą kartkę, a na 90. minucie Hugo Guillamón dołączył do niego. Z kolei w ekipie gości żółte kartki otrzymali Ilaix Moriba (43'), José Ángel Carmona (78') oraz Djené (82').

Ostatecznie żadna z drużyn nie zdołała zdobyć kolejnej bramki, a Valencia cieszyła się z trzech punktów na koncie. Następne mecze dla Valencii to starcia z Villarrealem, Mallorcą oraz Granadą CF. Natomiast Getafe zmierzy się z Gironą, Sevillą oraz Rayo Vallecano.