Dnia 2022-04-20 18:00 na obiekcie Abanca-Balaídos odbył się mecz między Celta Vigo i Getafe: 0-2

W dniu 2022-04-20 18:00 na obiekcie sportowym Abanca-Balaídos rozegrał się emocjonujący mecz ligi La Liga kolejki 33 pomiędzy Celta Vigo a Getafe.

Po pierwszej połowie meczu między Celta Vigo i Getafe wynik wynosił 0-1. Końcowy wynik meczu to 0-2.

Gole strzelali: Borja Mayoral 23' 0-1 Óscar Rodríguez Borja Mayoral 51' 0-2 E. Ünal

Żółte kartki Celta Vigo: Jeison Murillo -5' Augusto Solari 64'

Żółte kartki Getafe: Jorge Cuenca 9' Borja Mayoral 38' Óscar Rodríguez 48' Florentino Luís 56' Mathías Olivera 64'

Czerwone kartki Celta Vigo:

Czerwone kartki Getafe:

Główny sędzia meczu to Santiago Jaime Latre, Spain. Pomagało mu trzech doświadczonych sędziów. W następnym spotkaniu Celta Vigo stanie naprzeciw Granada CF, następne spotkania z drużynami Alaves i Barcelona. Kolejno natomiast Getafe z Real Betis. Następne mecze zagra z drużynami Rayo Vallecano i Osasuna.

Coraz częściej liczni fani futbolu z dużym zapałem śledzą potyczki ligi La Liga. Ciekawe drużyny piłkarskie i piłkarze tacy jak Jeison Murillo Jorge Cuenca systematycznie sprawiają fantastycznym kibicom wiele emocji. Natrafiamy na idealne asysty oraz gole, nieprzepisowe faule dodające niezapomnianych wrażeń z widowiska. Zmagania między zawodnikami okazują się zażarte, rzadko bywa ostatecznie, iż mecze nudzą. Dlatego więc warto śledzić każdego dnia wszystkie zapowiedzi przyszłych meczów futbolowych, być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli i śledzić widowiska piłkarskie profesjonalnej ligi La Liga. Celta Vigo i Getafe i ich udział w lidze La Liga gwarantuje wspaniałe emocje i sprawia, iż futbol to rywalizacja na najwyższym światowym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie live tych wybitnych piłkarzy i widowiskowej walki między nimi na znamienitym stadionie, Abanca-Balaídos.