Spotkanie Getafe vs Villarreal, wynik końcowy 0-0

Dnia 2022-08-28 15:30 na stadionie Coliseum Alfonso Pérez rozegrał się interesujący mecz ligi La Liga kolejki 3. Zmierzyły się Getafe i Villarreal.

Po pierwszej połowie spotkania między Getafe oraz Villarreal wynik to 0-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 0-0.

 

Gole strzelali:

Żółte kartki Getafe: Djené 3'

Żółte kartki Villarreal: Dani Parejo 39' Raúl Albiol 44' Francis Coquelin 73' Alfonso Pedraza 90' Pau Torres 90'

Czerwone kartki Getafe:

Czerwone kartki Villarreal:

Sędzią głównym tego spotkania był Jorge Figueroa Vazquez, Spain. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Getafe stanie naprzeciw Valencia, następne spotkania z drużynami Real Sociedad i Osasuna. Kolejno natomiast Villarreal z Elche. Następne mecze zagra z drużynami Lech Poznan i Real Betis.

Bardzo często wierni kibice piłki nożnej śledzą starcia w lidze La Liga. Liczące się futbolowe zespoły z ligi i zawodnicy jak Djené Dani Parejo systematycznie serwują pierwszorzędnym fanom mnóstwo emocji. Cieszące oko walki między piłkarzami okazują się bardzo nieustępliwe, nie często zdarza się, iż są to widowiska drętwe. Natrafiamy na brutalne sytuacje na faul kończące się pokazaniem czerwonej kartki, wspaniałe gole i asysty zapewniające wspaniałe przeżycia z meczu. Dlatego więc warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań oraz oglądać widowiska sportowe ligi La Liga i śledzić każdego dnia zapowiedzi przyszłych wspaniałych zmagań piłkarskich. Getafe oraz Villarreal oraz ich udział w lidze La Liga gwarantuje niezapomniane wrażenia oraz sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę może podnieść dodatkowo zobaczenie live tych uzdolnionych piłkarzy oraz ich zmagań na historycznym stadionie jak Coliseum Alfonso Pérez.