Spotkanie Getafe - Barcelona zakończone wynikiem 0-0 na stadionie Coliseum Alfonso Pérez dnia 2023-04-16 14:15

W dniu 2023-04-16 14:15 na obiekcie sportowym Coliseum Alfonso Pérez odbył się mecz ligi La Liga kolejki 29 pomiędzy Getafe a Barcelona.

Pierwsza połowa spotkania między Getafe oraz Barcelona zakończyła się wynikiem 0-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 0-0.

Gole strzelali:

Żółte kartki Getafe: Omar Alderete 42' Damián Suárez 57'

Żółte kartki Barcelona: Gavi 2'

Czerwone kartki Getafe:

Czerwone kartki Barcelona:

Sędzią głównym tego spotkania był Juan Luis Pulido Santana, Spain. Asystowało mu 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Getafe zmierzy się już z Mallorca, następne spotkania z drużynami Almeria oraz Espanyol. Kolejno natomiast Barcelona z Atletico Madrid. Następne mecze zagra z drużynami Rayo Vallecano oraz Real Betis.

Fani śledzą pasjonujące poczynania ligi La Liga. Mocne futbolowe zespoły oraz zawodnicy jak Omar Alderete Gavi niejednokrotnie zagwarantowały wspaniałym miłośnikom wrażenia z najwyższej półki. Potyczki między piłkarzami bywają zajadłe, nie często bywa, iż są to zmagania statyczne. Natrafiamy na przechodzące do historii asysty i bramki, nieczyste faule kończące się czerwoną kartką, które dodają pikanterii całemu widowisku. Dlatego więc warto śledzić codziennie zapowiedzi nadchodzących potyczek piłkarskich oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach oraz śledzić mecze futbolowe pasjonującej ligi La Liga. Getafe oraz Barcelona i ich udział w La Liga zapewnia super wrażenia oraz sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie live tych uzdolnionych piłkarzy oraz ich zmagań na tak znamienitym stadionie, Coliseum Alfonso Pérez.