Spotkanie Getafe vs Las Palmas na obiekcie Estadio Coliseum dnia 2024-03-02 17:30 - 3-3

Wczorajszy wieczór na Estadio Coliseum był pełen emocji, gdy drużyny Getafe i Las Palmas zmierzyły się w ramach 27. kolejki La Liga. Mecz zakończył się remisem 3-3 po widowiskowej drugiej połowie, w której padły wszystkie bramki. Getafe prowadziło 3-1 na przerwę, ale Las Palmas zdołało odrobić straty i wywalczyć cenny punkt.

Sprawozdanie z meczu:

Estadio Coliseum był świadkiem niesamowitego widowiska, gdy Getafe zmierzyło się z Las Palmas w ramach La Liga. Atmosfera na stadionie była gorąca, a kibice obu drużyn nie mogli oderwać wzroku od boiska.

Getafe rozpoczęło mecz z determinacją i szybko objęło prowadzenie. W 11. minucie Jaime Mata strzelił pierwszego gola, wywołując ekscytację wśród kibiców. Nie minęło wiele czasu, gdy Mason Greenwood podwyższył prowadzenie drużyny gospodarzy na 2-0 w 14. minucie, asystując Diego Rico.

Las Palmas nie poddało się i odpowiedziało bramką w 35. minucie, gdy Sandro Ramírez zmniejszył straty na 2-1 po podaniu Kiriana Rodrígueza. Jednak Getafe nie zwalniało tempa i jeszcze przed przerwą Nemanja Maksimović zdobył trzeciego gola dla drużyny, ustalając wynik pierwszej połowy na korzyść Getafe 3-1.

Po przerwie Las Palmas podjęło wysiłki, aby odrobić straty, i udało im się to. Sergi Cardona trafił do siatki w 50. minucie, a następnie w 57. minucie Munir El Haddadi doprowadził do remisu 3-3, asystując Javi Muñozowi.

Obie drużyny walczyły do końca, ale mimo starań żadna z nich nie zdołała zdobyć zwycięskiego gola. Mecz zakończył się remisem 3-3, pozostawiając kibiców z mieszanką emocji i niepewności co do dalszych losów swoich drużyn.

Żółte kartki były rozdawane obficie w tym meczu, zarówno dla Gospodarzy, jak i Gości. José Ángel Carmona, Mason Greenwood, Ilaix Moriba i Jaime Mata z Getafe oraz Javier Muñoz z Las Palmas musieli uważać na swoje zachowanie.

Następne mecze dla Getafe to starcia z Valencią, Gironą i Sevillą, podczas gdy Las Palmas spotka się z Athletic Club, Almerią i Barceloną.