Mecz Getafe - Real Madrid zakończony wynikiem 0-2 na obiekcie Estadio Coliseum

W najnowszym starciu hiszpańskiej La Liga drużyna Getafe podejmowała u siebie potężny Real Madryt. Mecz odbył się 1 lutego 2024 roku o godzinie 20:00 w Estadio Coliseum. Zespoły zmierzyły się w 20. kolejce ligowej, a ostatecznie Real Madryt zwyciężył 2:0, zdobywając bramkę już w pierwszej połowie.

Relacja z meczu Getafe - Real Madrid

Dzisiaj na Estadio Coliseum odbył się emocjonujący mecz pomiędzy drużynami Getafe i Real Madrid. Mecz zakończył się wynikiem 0-2 na korzyść drużyny gości. To był mecz z ligi La Liga, kolejka 20.

W pierwszej połowie spotkania to drużyna Realu Madrid wyszła na prowadzenie po bramce zdobytej przez Lucasa Vázqueza w 14. minucie. Getafe starało się odrobić straty, ale defensywa Realu była niezwykle skuteczna.

W drugiej połowie gospodarze starali się zmienić losy meczu, jednak to Real Madrid podwyższył prowadzenie za sprawą bramki Viníciusa Júniora w 56. minucie. Mimo starań, Getafe nie zdołało odrobić straty, a mecz zakończył się wynikiem 0-2 dla gości.

Getafe otrzymało żółte kartki - jedną w 26. minucie dla Djené. Z kolei Real Madrid zebrało dwie żółte kartki: jedną dla Ferlanda Mendy'ego w 30. minucie oraz drugą dla Auréliena Tchouaméni w 90. minucie.

Warto również zauważyć, że żadna z drużyn nie otrzymała czerwonych kartek podczas tego meczu.

Następne mecze dla Getafe to starcia z Celtą Vigo, Villarrealem i Barceloną, natomiast Real Madrid zmierzy się z Gironą, RB Leipzig oraz Rayo Vallecano.

Atmosfera na stadionie była niezwykle gorąca, a obie drużyny zaprezentowały wysoki poziom piłki nożnej. Mecz ten na pewno zapadnie w pamięci kibiców obu drużyn.