Spotkanie Elche - Getafe, wynik końcowy 3-1

Elche - Getafe wynik spotkania 3-1.

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego między Elche oraz Getafe wynik to 1-1. Końcowy wynik meczu to 3-1.

W dniu 2022-05-22 15:30 na obiekcie sportowym Estadio Manuel Martínez Valero odbył się mecz futbolowy ligi La Liga kolejki 38 pomiędzy Elche a Getafe.

Gole strzelali: E. Ünal 33' 0-1 J. Jankto L. Olaza 37' 1-1 Kike Pérez 84' 2-1 Josan Ferrández Kike Pérez 90' 3-1 Fidel

Żółte kartki Elche: Pedro Bigas 51' Gerard Gumbau 62'

Żółte kartki Getafe: Stefan Mitrović 36' Djené 87'

Czerwone kartki Elche:

Czerwone kartki Getafe:

Główny arbiter meczu to Guillermo Cuadra Fernandez, Spain. Asystowało mu 3 doświadczonych sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna Elche zmierzy się już z , następne spotkania z drużynami i natomiast Getafe zmierzy się z . Następne mecze zagra z drużynami i .

Oddani kibice piłki nożnej z dużym zapałem śledzą potyczki, które dotyczą ligi La Liga. Fascynujące piłkarskie zespoły z tej ligi i piłkarze tacy jak Pedro Bigas Stefan Mitrović wielokrotnie zagwarantowały wyśmienitym sympatykom wrażenia zapadające w pamięć. Stale zdarzają się nieczyste faule zakończone czerwoną kartką, idealnie wyliczone sytuacje podbramkowe oraz asysty zapewniające niezapomnianych wrażeń z widowiska. Wspaniałe zmagania między piłkarzami bywają bardzo bezkompromisowe, niezwykle rzadko bywa, że są to widowiska statyczne. To też warto śledzić spotkania piłkarskie znanej ligi La Liga, być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań i przeglądać codziennie wszelkie zapowiedzi nadchodzących emocjonujących zmagań futbolowych. Elche oraz Getafe jak ich udział w La Liga gwarantuje niezapomniane wrażenia oraz sprawia, że piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę może podnieść dodatkowo zobaczenie na żywo tych uzdolnionych piłkarzy oraz spektakularnej walki między nimi na tak znamienitym stadionie jak Estadio Manuel Martínez Valero.