Spotkanie Getafe vs , wynik końcowy 2-1

Dziś mieliśmy okazję śledzić zacięte starcie pomiędzy drużynami Getafe i Almeria. Mecz odbył się na Estadio Coliseum w ramach 14. kolejki La Ligi. Wynik końcowy to 2-1, a podczas przerwy wynosił również 2-1. Zapraszamy do zapoznania się z relacją z tego emocjonującego spotkania.

Mecz La Liga: Getafe vs Almeria

Mecz pomiędzy drużynami Getafe i Almeria odbył się na Estadio Coliseum. Spotkanie zakończyło się wynikiem 2-1 na korzyść drużyny gospodarzy. Sędzią głównym był Alejandro Hernandez.

Początek meczu był bardzo dynamiczny, a już w 7. minucie Largie Ramazani zdobył bramkę dla gości, wykorzystując asystę Chumi. Jednak Getafe szybko odpowiedziało, gdy w 33. minucie Mason Greenwood wyrównał stan meczu po asyście Omara Alderete. Przed przerwą Borja Mayoral strzelił kolejnego gola dla gospodarzy, ustalając wynik na 2-1.

W pierwszej połowie obie drużyny otrzymały żółte kartki. Diego Rico i Omar Alderete z Getafe oraz Edgar González, Léo Baptistão, Largie Ramazani i Iddrisu Baba z Almeria zostali ukarani przez sędziego.

W drugiej połowie gra toczyła się z wyrównanym tempem, a obie drużyny dążyły do zdobycia kolejnych bramek. Ostatecznie żadna z drużyn nie zdołała zmienić wyniku, a mecz zakończył się zwycięstwem Getafe 2-1.

Następne mecze dla Getafe to starcia z Las Palmas, Atzeneta oraz Valencią, natomiast Almeria zmierzy się z Realem Betis, Barbastro oraz Atletico Madrid.