Getafe - Valencia, wynik meczu: 1-0

Wczorajszy wieczór przyniósł emocjonujący mecz piłki nożnej pomiędzy drużynami Getafe i Valencia. Spotkanie odbyło się na Estadio Coliseum w ramach 16 kolejki La Liga, a ostateczny wynik to 1-0 na korzyść Getafe. Wynik na przerwę pozostawał bezbramkowy, jednak druga połowa przyniosła wiele emocji i decydujące trafienie. Zawodnicy obu drużyn dali z siebie wszystko, a widowisko z pewnością zasługuje na uwagę.

Mecz Getafe - Valencia: Relacja

Dzisiejszy wieczór był pełen emocji na Estadio Coliseum, gdzie drużyna Getafe podejmowała gości z Valencii. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem gospodarzy 1-0, jednak wynik nie oddaje całego dramatu, jaki rozegrał się na boisku.

Przez większość pierwszej połowy obie drużyny prezentowały wyrównany poziom gry. Getafe starało się narzucić swój styl, ale Valencia skutecznie odpierała ataki. Pierwsza połowa zakończyła się bez bramek, ale druga część spotkania była o wiele bardziej emocjonująca.

W 87. minucie Borja Mayoral z Getafe strzelił jedynego gola tego starcia, przynosząc swojej drużynie cenne trzy punkty. Asystę przy tym trafieniu zanotował Juan Iglesias, który znakomicie wykorzystał zamieszanie w polu karnym Valencii.

Spotkanie zakończyło się jednak nie tylko bramką. Sędzia Guillermo Cuadra Fernandez musiał aktywnie interweniować, rozdając żółte kartki zawodnikom obu drużyn. Luis Milla z Getafe oraz Thierry Correia i dwukrotnie Gabriel Paulista z Valencii zobaczyli żółte kartki. Do tego czerwoną kartkę dostał Domingos Duarte z Getafe oraz dwie czerwone kartki dla Valencii - Gabriel Paulista i Javier Guerra.

Atmosfera na stadionie była niesamowicie napięta, a kibice nie mogli oderwać wzroku od boiska przez całe 90 minut. Mecz obfitował w wiele kontrowersyjnych sytuacji, co tylko podgrzewało atmosferę na trybunach.

Następne mecze dla Getafe to starcia z Sevillą, Atletico Madrid oraz Rayo Vallecano, natomiast Valencia zmierzy się z Barceloną, Rayo Vallecano oraz Villarrealem. Miejmy nadzieję, że te spotkania także dostarczą takiej dawki emocji, jakie zaserwował nam mecz Getafe - Valencia.