Spotkanie Getafe vs Cadiz zakończone wynikiem 1-0 na obiekcie Estadio Coliseum

W meczu 12. kolejki La Liga drużyna Getafe pokonała Cadiz 1-0 na Estadio Coliseum. Pomimo braku goli w pierwszej połowie, obie drużyny zaprezentowały się dobrze, ale to Getafe zdołało zdobyć zwycięskiego gola w drugiej połowie. Była to emocjonująca konfrontacja, która dostarczyła fanom piłki nożnej wiele emocji.

Relacja z meczu: Getafe - Cadiz 1-0

W sobotni wieczór na Estadio Coliseum w Getafe odbyło się starcie dwóch drużyn La Liga – Getafe i Cadiz. Mecz zakończył się wynikiem 1-0 na korzyść gospodarzy.

Spotkanie rozpoczęło się o godzinie 20:00, a emocje towarzyszyły kibicom aż do ostatniego gwizdka sędziego.

Na murawie niepadają bramki do drugiej połowy. W 76. minucie spotkania na listę strzelców wpisał się Borja Mayoral, asystującym zawodnikiem był M. Greenwood. To trafienie okazało się decydujące dla losów meczu.

Drużyna gospodarzy otrzymała aż 7 żółtych kartek podczas tego spotkania. Carles Aleñá, Djené, Omar Alderete, Damián Suárez, Mason Greenwood i Gastón Álvarez zostali ukarani przez sędziego. Dodatkowo, w 44. minucie meczu Djené został ukarany czerwoną kartką.

Kartki żółte dla drużyny przeciwników zostały pokazane Rubénowi Alcarazowi w 45. minucie.

Sędzią spotkania był Ricardo De Burgos Bengoetxea z Hiszpanii.

W kolejnych meczach Getafe zmierzy się z Almerią, Las Palmas i Valencią, natomiast Cadiz czeka starcie z Realem Madryt, Mallorcą i Celtą Vigo.