Rayo Vallecano - Getafe, wynik meczu - 0-0

Po pierwszej połowie meczu między Rayo Vallecano a Getafe wynik to 0-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 0-0.

Dnia 2022-10-14 19:00 na obiekcie sportowym Estadio de Vallecas odbył się interesujący mecz piłkarski ligi La Liga kolejki 9. Zmierzyły się ze sobą Rayo Vallecano oraz Getafe.

Gole strzelali:

Żółte kartki Rayo Vallecano: Alejandro Catena 81' Bebé 85'

Żółte kartki Getafe: Fabrizio Angileri 24' Stefan Mitrović 42' Ángel Algobia 83'

Czerwone kartki Rayo Vallecano:

Czerwone kartki Getafe:

Sędzią głównym tego spotkania był Mario Melero Lopez, Spain. Pomagało mu trzech sędziów. W następnym meczu meczu drużyna Rayo Vallecano stanie naprzeciw Atletico Madrid, następne spotkania z drużynami Cadiz oraz Sevilla. Kolejno natomiast Getafe z Athletic Club. Następne mecze zagra z drużynami Celta Vigo oraz Elche.

W dzisiejszych czasach mnóstwo fanów śledzi fascynujące starcia w lidze La Liga. Mocne futbolowe zespoły z tej ligi oraz piłkarze tacy jak między innymi Alejandro Catena Fabrizio Angileri nieustannie gwarantują wyborowym fanom wrażenia z najwyższej półki. Regularnie zdarzają się wyśmienite gole czy asysty, bezlitosne sytuacje z faulem kończące się czerwoną kartką, które dodają wspaniałe przeżycia oraz przyjemność z meczu. Cieszące oko potyczki między graczami okazują się nieustępliwe, rzadko okazuje się koniec końców, że są to mecze nie warte uwagi. To też warto śledzić zapowiedzi nadchodzących ligowych zmagań piłkarskich orazoglądać mecze futbolowe lubianej ligi La Liga oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów. Udział takich drużyn jak Rayo Vallecano oraz Getafe z ligi La Liga gwarantuje wspaniałe wrażenia oraz sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju. Adrenalinę może podnieść natomiast oglądanie live tych doświadczonych piłkarzy oraz ich zmagań na historycznym stadionie, Estadio de Vallecas.