Spotkanie pomiędzy Getafe i Real Sociedad zakończone wynikiem 2-1 na stadionie Coliseum Alfonso Pérez dnia 2022-09-11 16:30

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Getafe i Real Sociedad zakończyła się wynikiem 1-0. Końcowy wynik meczu to 2-1.

Dnia 2022-09-11 16:30 na stadionie Coliseum Alfonso Pérez rozegrał się mecz ligi La Liga kolejki 5 pomiędzy Getafe a Real Sociedad.

Gole strzelali: E. Ünal 45' 1-0 Carles Aleñá 48' 2-0 E. Ünal Brais Méndez 50' 2-1 M. Cho

Żółte kartki Getafe: Carles Aleñá 41' Juan Iglesias 56' Damián Suárez 86' Domingos Duarte 90'

Żółte kartki Real Sociedad: Andoni Gorosabel 74'

Czerwone kartki Getafe:

Czerwone kartki Real Sociedad:

Sędzią głównym tego spotkania był Juan Luis Pulido Santana, Spain. Pomagało mu trzech utalentowanych sędziów. W następnym meczu Getafe zmierzy się już z Osasuna, następne spotkania z drużynami Valladolid i Real Madrid. Kolejno natomiast Real Sociedad podejmie Omonia Nicosia. Następne mecze zagra z drużynami Espanyol i Girona.

Bardzo często wierni kibice z zapałem śledzą ekscytujące starcia, które tyczą się ligi La Liga. Utalentowane futbolowe drużyny z ligi i piłkarze tacy jak m.in. Carles Aleñá Andoni Gorosabel bardzo często zagwarantowały wyśmienitym sympatykom wiele niezapomnianych emocji. Stale obserwujemy wspaniałe bramki oraz asysty, bezlitosne faule kończące się pokazaniem żółtej kartki, które dodają wyjątkowe przeżycia i przyjemność z meczu. Przyciągające uwagę walki pomiędzy drużynami futbolowymi są zajadłe, rzadko bywa definitywnie, iż spotkania nas nudzą. Zachęcamy, aby śledzić wszystkie zapowiedzi przyszłych meczów futbolowych,śledzić widowiska sportowe emocjonującej ligi La Liga i być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli. Uczestnictwo takich znanych zespołów jak Getafe i Real Sociedad w lidze La Liga zapewnia super emocje i sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie live tych wybitnych piłkarzy i spektakularnej walki pomiędzy nimi na pamiętnym stadionie, Coliseum Alfonso Pérez.