Mecz Valencia vs Getafe zakończony wynikiem 1-0 dnia 2021-08-13 19:00 na stadionie Estadio de Mestalla

W dniu 2021-08-13 19:00 na obiekcie sportowym Estadio de Mestalla rozegrał się mecz ligi Primera Division kolejki 1. Na przeciw siebie stanęły Valencia i Getafe.

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy Valencia oraz Getafe wynik to 1-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-0.

Gole strzelali: C. Soler 11' 1-0

Żółte kartki Valencia: D. Wass 13' C. Soler 50' M. Gomez 57' J. Gaya 70' Jason 90' O. Alderete 90'

Żółte kartki Getafe: M. Olivera 31' E. Cabaco 38' E. Cabaco 76' J. M. Gonzalez 83'

Czerwone kartki Valencia: H. Guillamon 3'

Czerwone kartki Getafe: E. Cabaco 76'

Główny sędzia meczu - Jesús Gil. Pomagało mu 3 doświadczonych sędziów. W kolejnym meczu Valencia stanie naprzeciw Osasuna, następne spotkania z drużynami Real Madrid i Sevilla natomiast Getafe podejmie Elche. Następne mecze zagra z drużynami Rayo Vallecano i Atletico Madrid.

W dobie dzisiejszych czasów mnóstwo fanów piłki nożnej śledzi pasjonujące poczynania, które dotyczą ligi Primera Division. Ciekawe zespoły futbolowe z tej ligi i zawodnicy jak D. Wass M. Olivera nieustannie zapewniają wyborowym miłośnikom piłki nożnej mnóstwo zapierających dech w piersiach przeżyć. Wspaniałe walki pomiędzy zawodnikami bywają zażarte, niezwykle rzadko zdarza się definitywnie, że są to widowiska mało interesujące. Natrafiamy na bezwzględne faule zakończone żółtą kartką, zapadające w pamięć gole czy asysty zapewniające niezapomnianych wrażeń z widowiska piłkarskiego. Warto więc oglądać widowiska sportowe znakomitej ligi Primera Division oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów i przeglądać każdego dnia zapowiedzi przyszłych ligowych potyczek futbolowych. Valencia oraz Getafe jak ich udział w lidze Primera Division zapewnia niezapomniane emocje oraz sprawia, że futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie live tych uzdolnionych piłkarzy oraz ich zmagań na pamiętnym stadionie jak Estadio de Mestalla.