Spotkanie pomiędzy Getafe oraz Alaves na obiekcie Coliseum Alfonso Pérez: końcowy wynik 2-2

Getafe - Alaves, wynik 2-2.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Getafe a Alaves wynik to 0-1. Końcowy wynik spotkania to 2-2.

W dniu 2022-02-26 15:15 na stadionie Coliseum Alfonso Pérez odbył się mecz futbolowy ligi La Liga kolejki 26 pomiędzy Getafe a Alaves.

Gole strzelali: G. Escalante 45' 0-1 Rubén Duarte E. Ünal 55' 1-1 M. Arambarri Edgar Méndez 56' 1-2 Rubén Duarte E. Ünal 72' 2-2 Juan Iglesias

Żółte kartki Getafe: Damián Suárez 43' Carles Aleñá 49'

Żółte kartki Alaves: Mamadou Loum 39' Edgar Méndez 44' Víctor Laguardia 58' Gonzalo Escalante 76'

Czerwone kartki Getafe: Jorge Cuenca 32'

Czerwone kartki Alaves:

Sędzią głównym tego spotkania był Santiago Jaime Latre, Spain. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu Getafe zmierzy się już z Espanyol, następne spotkania z drużynami Valencia oraz Athletic Club natomiast Alaves z Sevilla. Następne mecze zagra z drużynami Real Sociedad oraz Granada CF.

W dzisiejszych czasach liczni fani futbolu śledzą poczynania ligi La Liga. Składające się z uzdolnionych obrońców i napastników futbolowe zespoły oraz zawodnicy jak Damián Suárez Mamadou Loum nieraz zagwarantowały kapitalnym kibicom emocje sięgające zenitu. Nieprzerwanie zdarzają się wyjątkowe sytuacje podbramkowe czy asysty, nieprzepisowe faule kończące się żółtą kartką, które gwarantują dreszczyk emocji z oglądanego widowiska. Zapadające w pamięć zmagania pomiędzy drużynami są bardzo zajadłe, nie często bywa definitywnie, iż są to mecze statyczne. Zachęcamy każdego kibica, żeby być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań, przeglądać spotkania piłkarskie pasjonującej ligi La Liga oraz śledzić każdego dnia wszystkie zapowiedzi nadchodzących meczów piłkarskich. Udział takich zespołów jak Getafe i Alaves z ligi La Liga gwarantuje niezapomniane emocje i sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie "live" tych wszechstronnych sportowców i widowiskowej walki pomiędzy nimi na widowiskowym stadionie jak Coliseum Alfonso Pérez.