Spotkanie Getafe vs Elche, wynik końcowy 0-1

 

Po pierwszej połowie meczu między Getafe i Elche wynik wynosił 0-0. Końcowy wynik meczu to 0-1.

W dniu 2021-09-13 18:00 na stadionie Coliseum Alfonso Pérez odbył się interesujący mecz ligi Primera Division kolejki 4 pomiędzy Getafe a Elche.

Gole strzelali: L. Perez 69' 0-1 J. Mojica

Żółte kartki Getafe: D. Suarez 52' S. Ramirez 85'

Żółte kartki Elche: G. Verdu 19' O. Mascarell 24' H. Palacios 63'

Czerwone kartki Getafe:

Czerwone kartki Elche:

Sędzią głównym tego spotkania był Mario Melero Lopez, Spain. Pomagało mu trzech sędziów. W kolejnym meczu meczu Getafe stawi czoła Rayo Vallecano, następne spotkania z drużynami Atletico Madrid i Real Betis a Elche z Levante. Następne mecze zagra z drużynami Villarreal i Real Sociedad.

W dobie dzisiejszych czasów wielu fanów śledzi ekscytujące starcia, które dotyczą ligi Primera Division. Liczące się zespoły futbolowe z tejże ligi i piłkarze tacy jak D. Suarez G. Verdu często serwują wspaniałym sympatykom wiele pozytywnych emocji. Walki między piłkarzami z ligi zdarzają się niezwykle zażarte, rzadko bywa jednoznacznie, iż widowiska męczą. Zdarzają się książkowe bramki oraz asysty, brutalne faule dodające niezapomnianych wrażeń z widowiska. Dlatego więc warto śledzić każdego dnia wszystkie zapowiedzi przyszłych ligowych meczów futbolowych ioglądać mecze futbolowe znakomitej ligi Primera Division i być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań. Getafe i Elche i ich udział w Primera Division zapewnia niezapomniane emocje i sprawia, iż futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych wybitnych sportowców i spektakularnej walki między nimi na tak wspaniałym stadionie jak Coliseum Alfonso Pérez.