Mecz Getafe vs Real Madrid zakończony wynikiem 0-2

Witajcie kibice piłki nożnej! Wczoraj, 1 lutego, na Estadio Coliseum odbył się mecz pomiędzy drużyną Getafe a Real Madrid. Mecz zakończył się wynikiem 0-2 na korzyść Realu Madrid. Czytajcie dalej, aby poznać szczegóły tego spotkania!

La Liga: Getafe - Real Madrid 0-2

W ostatnim starciu obecnej kolejki La Liga, drużyna Getafe podejmowała gwiazdorski Real Madryt na swoim stadionie Estadio Coliseum. Mecz odbył się w dniu 1 lutego 2024 roku o godzinie 20:00. Sędzią głównym spotkania był Ricardo De Burgos Bengoetxea.

Spotkanie zakończyło się zwycięstwem drużyny gości 2-0, a prowadzenie Realowi zapewnił Joselu, który pokonał bramkarza Getafe już w 14 minucie meczu. Asystę przy tej bramce zanotował Lucas Vázquez. Drugie trafienie dla Realu zapewnił Joselu w 56 minucie spotkania, a asystę zaliczył Vinícius Júnior.

Po pierwszej połowie gospodarze przegrywali wynikiem 0-1. W drugiej części meczu Real zdołał podwyższyć prowadzenie, ustalając wynik meczu na 0-2.

W trakcie meczu sędzia pokazał żółte kartki zawodnikom obu drużyn. Dla gospodarzy pierwszą żółtą kartkę zobaczył Djené w 26 minucie meczu, natomiast dla gości kartoniki odebrali Ferland Mendy w 30 minucie oraz Aurélien Tchouaméni w doliczonym czasie gry, czyli w 90 minucie spotkania. Czerwonych kartek w tym meczu nie odnotowano.

Następne mecze dla Getafe to starcia z Celta Vigo, Villarrealem oraz Barceloną. Natomiast Real Madryt zmierzy się z Gironą, RB Leipzig oraz Rayo Vallecano.

Atmosfera na stadionie Estadio Coliseum była niesamowita, a emocje sięgały zenitu. Kibice obu drużyn wspierali głośno swoje zespoły, co sprawiło, że mecz był jeszcze bardziej ekscytujący. Piłkarze obu drużyn dali z siebie wszystko, ale to Real Madryt wyszedł z tego starcia zwycięsko.