Na stadionie Coliseum Alfonso Pérez miało miejsce spotkanie Getafe vs Cadiz zakończone wynikiem 0-0

 

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy Getafe i Cadiz wynik to 0-0. Końcowy wynik meczu to 0-0.

Dnia 2022-11-05 13:00 na stadionie Coliseum Alfonso Pérez rozegrał się mecz ligi La Liga kolejki 13 pomiędzy Getafe a Cadiz.

Gole strzelali:

Żółte kartki Getafe: Enes Ünal 8' Domingos Duarte 30' Djené 33' Portu 74' Juan Iglesias 90' Portu 90'

Żółte kartki Cadiz: Luis Hernández 28' Luis Hernández 90'

Czerwone kartki Getafe: Gastón Álvarez 90' Portu 90'

Czerwone kartki Cadiz: Luis Hernández 90'

Główny arbiter meczu to Alejandro Hernandez, Spain. Asystowało mu trzech utalentowanych sędziów. W kolejnym meczu meczu Getafe stawi czoła Almeria, następne spotkania z drużynami San Roque Lepe i Mallorca natomiast Cadiz z Real Madrid. Następne mecze zagra z drużynami Real Unión i Almeria.

Wierni kibice piłki nożnej śledzą starcia, które tyczą się ligi La Liga. Liczące się zespoły futbolowe z tejże ligi i piłkarze tacy jak Enes Ünal Luis Hernández nieraz zapewniły kapitalnym fanom emocje z najwyższej półki. Wspaniałe walki pomiędzy drużynami ligowymi bywają niezwykle nieustępliwe, nie często zdarza się ostatecznie, że mecze nas męczą. Obserwujemy efektowne asysty czy sytuacje podbramkowe, nieprzepisowe sytuacje na faul kończące się czerwoną kartką zapewniające dreszcz emocji z oglądanego widowiska. Serdecznie zachęcamy każdego kibica, żeby przeglądać spotkania piłkarskiej lubianej ligi La Liga, być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli i przeglądać każdego dnia wszelkie zapowiedzi nadchodzących potyczek piłkarskich. Getafe i Cadiz jak ich udział w lidze La Liga gwarantuje niezapomniane emocje i sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych uzdolnionych sportowców i spektakularnej walki pomiędzy nimi na tak wspaniałym stadionie jak Coliseum Alfonso Pérez.