Spotkanie Getafe kontra Granada CF zakończone wynikiem 2-0

W ostatnim meczu 22. kolejki La Ligi, drużyna Getafe podejmowała Granadę na Estadio Coliseum. Spotkanie zakończyło się wynikiem 2-0 na korzyść gospodarzy, którzy objęli prowadzenie już w pierwszej połowie i utrzymali je do końcowego gwizdka sędziego. Mecz został rozegrany 29 stycznia o godzinie 20:00, co oznacza, że odbył się niecałe 10 dni temu.

Mecz piłki nożnej: Getafe vs Granada CF

Mecz pomiędzy drużynami Getafe i Granada CF odbył się 29 stycznia 2024 roku o godzinie 20:00 na Estadio Coliseum w ramach 22. kolejki La Liga. Sędzią głównym spotkania był Victor Garcia Verdura z Hiszpanii.

Atmosfera na Estadio Coliseum była niesamowita, kibice obu drużyn stworzyli niesamowite widowisko, dopingując swoje zespoły przez cały mecz.

Gospodarze, czyli drużyna Getafe, zagrała z determinacją od pierwszego gwizdka. Już w 21. minucie meczu M. Greenwood zapewnił prowadzenie Getafe, zdobywając bramkę po zagraniu Juan Iglesiasa, co wywołało euforię wśród fanów gospodarzy.

Na 2-0 podwyższył Borja Mayoral w 36. minucie, nie dając szans bramkarzowi Granada CF. Po tej bramce goście próbowali odrobić straty, lecz obrona Getafe była niezwykle skuteczna.

Po pierwszej połowie wynik meczu wynosił 2-0 na korzyść Getafe, które zdominowało grę i zasłużenie prowadziło.

Druga połowa toczyła się głównie na połowie Granada CF, która starała się odrobić straty, ale nie potrafiła przełamać obrony gospodarzy. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 2-0 dla Getafe, które zasłużenie sięgnęło po zwycięstwo.

W trakcie meczu żółte kartki otrzymali Diego Rico i Mason Greenwood z Getafe oraz Bruno Méndez z Granada CF. Na boisku nie padła żadna czerwona kartka.

Po tym zwycięstwie Getafe czekały następne trudne starcia z takimi drużynami jak Celta Vigo, Villarreal oraz Barcelona. Natomiast Granada CF zmierzy się z Barcelona, Almeria i Valencia.