Na obiekcie Estadi Municipal de Montilivi dnia 2023-08-20 17:00 miało miejsce spotkanie Girona kontra Getafe: wynik końcowy 3-0

Girona kontra Getafe, wynik 3-0.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Girona i Getafe zakończyła się 1-0. Końcowy wynik meczu to 3-0.

Dnia 2023-08-20 17:00 na stadionie Estadi Municipal de Montilivi rozegrał się mecz piłkarski ligi La Liga kolejki 2. Zmierzyły się ze sobą Girona i Getafe.

Gole strzelali: Y. Herrera 12' 1-0 Sávio C. Stuani 55' 2-0 Miguel Gutiérrez C. Stuani 65' 3-0

Żółte kartki Girona: Paulo Gazzaniga 45' Iván Martín 62'

Żółte kartki Getafe: Juanmi Latasa 7' Borja Mayoral 28' Stefan Mitrović 29' Djené 50' Domingos Duarte 90'

Czerwone kartki Girona:

Czerwone kartki Getafe:

Sędzią głównym tego spotkania był Jorge Figueroa Vazquez, Spain. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu Girona zmierzy się już z Sevilla, następne spotkania z drużynami Las Palmas i Granada CF a Getafe z Alaves. Następne mecze zagra z drużynami Real Madrid i Osasuna.

W dobie dzisiejszych czasów liczni fani śledzą pasjonujące starcia w lidze La Liga. Ciekawe piłkarskie zespoły z ligi i zawodnicy jak Paulo Gazzaniga Juanmi Latasa często zapewniły wspaniałym entuzjastom futbolu wiele niezapomnianych przeżyć. Zdarzają się widowiskowe asysty i gole, nieprzepisowe sytuacje z faulem zapewniające niesamowite przeżycia z meczu. Walki pomiędzy graczami zdarzają się nader zażarte, nie często zdarza się, iż mecze męczą. Dlatego też warto przeglądać mecze piłkarskie pasjonującej ligi La Liga i być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach i śledzić zapowiedzi przyszłych zmagań piłkarskich. Girona i Getafe oraz ich udział w La Liga gwarantuje super wrażenia i sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie live tych wybitnych sportowców i widowiskowej walki pomiędzy nimi na pamiętnym stadionie, Estadi Municipal de Montilivi.