Na obiekcie Coliseum Alfonso Pérez dnia 2023-08-13 19:30 odbył się mecz Getafe vs Barcelona zakończony wynikiem 0-0

Po pierwszej połowie meczu między Getafe i Barcelona wynik wynosił 0-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 0-0.

W dniu 2023-08-13 19:30 na obiekcie sportowym Coliseum Alfonso Pérez rozegrał się mecz ligi La Liga kolejki 1. Zmierzyły się ze sobą Getafe i Barcelona.

Gole strzelali:

Żółte kartki Getafe: Stefan Mitrović 15' Jaime Mata 31' Carles Aleñá 38' Jaime Mata 57' Damián Suárez 82' Anthony Lozano 84' Djené 90' Portu 90'

Żółte kartki Barcelona: Raphinha 38' Gavi 90'

Czerwone kartki Getafe: Jaime Mata 57'

Czerwone kartki Barcelona: Raphinha 42'

Główny sędzia meczu - Cesar Soto Grado, Spain. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu Getafe stanie naprzeciw Girona, następne spotkania z drużynami Alaves i Real Madrid. Kolejno natomiast Barcelona z Cadiz. Następne mecze zagra z drużynami Villarreal i Osasuna.

Bardzo często mnóstwo kibiców śledzi potyczki, które dotyczą ligi La Liga. Mocne drużyny futbolowe z ligi i zawodnicy tacy jak Stefan Mitrović Raphinha często zaserwowały kapitalnym miłośnikom wiele pozytywnych emocji. Stale obserwujemy przechodzące do historii gole oraz asysty, ostre sytuacje z faulem zakończone bardzo często żółtym kartonikiem gwarantujące pikanterii całemu widowisku. Przyciągające uwagę zmagania między zawodnikami z ligi zdarzają się zaciekłe, nie często bywa ostatecznie, że spotkania przynudzają. Dlatego też warto przeglądać spotkania piłkarskie ligi La Liga, być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabelach i śledzić wszelkie zapowiedzi przyszłych ligowych meczów piłkarskich. Udział takich legendarnych drużyn jak Getafe i Barcelona z ligi La Liga zapewnia wspaniałe wrażenia i sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie "live" tych utalentowanych sportowców i ich zmagań na wspaniałym stadionie jak Coliseum Alfonso Pérez.