Real Betis - Getafe, wynik spotkania - 0-1

Real Betis - Getafe, wynik końcowy 0-1. Dnia 2023-05-24 20:00 na obiekcie sportowym Estadio Benito Villamarín rozegrał się mecz piłkarski ligi La Liga kolejki 36 pomiędzy Real Betis a Getafe.

Po pierwszej połowie meczu futbolowego pomiędzy Real Betis oraz Getafe wynik wynosił 0-0. Końcowy wynik meczu to 0-1.

Gole strzelali: O. Alderete 69' 0-1 Luis Milla

Żółte kartki Real Betis: Aitor Ruibal 45' Luiz Felipe 60'

Żółte kartki Getafe: Carles Aleñá 29' Gastón Álvarez 40' David Soria 84' Portu 86' Damián Suárez 90'

Czerwone kartki Real Betis: Germán Pezzella 78'

Czerwone kartki Getafe:

Sędzią głównym tego spotkania był Ricardo De Burgos Bengoetxea, Spain. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Real Betis zmierzy się już z Valencia, następne spotkania z drużynami Valladolid i . Kolejno natomiast Getafe zmierzy się z . Następne mecze zagra z drużynami i .

Oddani kibice piłki nożnej śledzą bardzo ciekawe starcia ligi La Liga. Utalentowane drużyny futbolowe i piłkarze jak Aitor Ruibal Carles Aleñá nieprzerwanie gwarantują pierwszorzędnym entuzjastom piłki nożnej emocje z najwyższej półki. Zmagania pomiędzy zawodnikami z ligi są zagorzałe, nie często okazuje się ostatecznie, że są to mecze usypiające. Nieustannie zdarzają się wyśmienite gole i asysty, ostre faule gwarantujące niesamowitych emocji z oglądanego widowiska. To też warto być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań, oglądać mecze futbolowe znanej ligi La Liga i śledzić wszystkie zapowiedzi nadchodzących potyczek piłkarskich. Real Betis oraz Getafe i ich udział w La Liga zapewnia super emocje oraz sprawia, że piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie na żywo tych wybitnych piłkarzy oraz widowiskowej walki pomiędzy nimi na historycznym stadionie jak Estadio Benito Villamarín.