Na obiekcie Coliseum Alfonso Pérez odbył się mecz Getafe vs Almeria: 1-2

Getafe vs Almeria zakończony wynikiem 1-2.

Po pierwszej połowie spotkania między Getafe a Almeria wynik wynosił 0-1. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 1-2.

Dnia 2023-04-26 17:30 na stadionie Coliseum Alfonso Pérez rozegrał się mecz ligi La Liga kolejki 31 pomiędzy Getafe a Almeria.

Gole strzelali: L. Suárez 7' 0-1 Alejandro Pozo L. Suárez 58' 0-2 Álex Centelles Borja Mayoral 71' 1-2 Portu

Żółte kartki Getafe: Omar Alderete 11' Juan Iglesias 76'

Żółte kartki Almeria: Gonzalo Melero 26' Srđan Babić 88'

Czerwone kartki Getafe: Djené 45'

Czerwone kartki Almeria:

Sędzią głównym tego spotkania był Antonio Alberola Rojas, Spain. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu meczu Getafe zmierzy się już z Celta Vigo, następne spotkania z drużynami Real Madrid i Elche. Kolejno natomiast Almeria z Elche. Następne mecze zagra z drużynami Osasuna i Mallorca.

Bardzo często liczna grupa fanów piłki nożnej śledzi ekscytujące starcia, które mają miejsce w lidze La Liga. Składające się z utalentowanych obrońców oraz napastników zespoły piłkarskie i piłkarze tacy jak przykładowo Omar Alderete Gonzalo Melero nieraz zaserwowały wyśmienitym sympatykom emocje zapadające w pamięć. Zdarzają się idealnie wyliczone asysty oraz bramki, nieprzepisowe sytuacje na faul kończące się bardzo często żółtym kartonikiem zapewniające pikanterii całemu wydarzeniu. Zmagania między piłkarzami bywają zażarte, niezwykle rzadko bywa, iż mecze przynudzają. Gorąco zachęcamy każdego z kibiców, żeby śledzić spotkania piłkarskiej pasjonującej ligi La Liga, być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań i śledzić każdego dnia wszystkie zapowiedzi przyszłych ligowych zmagań piłkarskich. Getafe oraz Almeria i ich udział w La Liga gwarantuje wspaniałe emocje oraz sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie na żywo tych doświadczonych sportowców oraz widowiskowej walki między nimi na wyjątkowym stadionie, Coliseum Alfonso Pérez.