Na stadionie Estadio Manuel Martínez Valero dnia 2022-10-31 20:00 miał miejsce mecz Elche kontra Getafe zakończony wynikiem 0-1

Elche kontra Getafe, wynik 0-1.

Po pierwszej połowie meczu między Elche oraz Getafe wynik to 0-0. Końcowy wynik meczu to 0-1.

W dniu 2022-10-31 20:00 na stadionie Estadio Manuel Martínez Valero rozegrał się interesujący mecz piłkarski ligi La Liga kolejki 12. Zmierzyły się ze sobą Elche oraz Getafe.

Gole strzelali: E. Ünal 54' 0-1 Carles Aleñá

Żółte kartki Elche:

Żółte kartki Getafe: Jordan Amavi 72' Domingos Duarte 77' Jordan Amavi 78'

Czerwone kartki Elche:

Czerwone kartki Getafe: Jordan Amavi 78'

Sędzią głównym tego spotkania był Cesar Soto Grado, Spain. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu Elche zmierzy się już z Girona, następne spotkania z drużynami Alcora oraz Atletico Madrid. Kolejno natomiast Getafe zmierzy się z Almeria. Następne mecze zagra z drużynami San Roque Lepe oraz Mallorca.

Oddani fani z dużym zaangażowaniem śledzą ciekawe starcia ligi La Liga. Utalentowane piłkarskie drużyny z ligi oraz piłkarze tacy jak m.in. Jordan Amavi niejednokrotnie zagwarantowały kapitalnym entuzjastom wrażenia z najwyższej półki. Nieprzerwanie obserwujemy bezlitosne faule, wyśmienite asysty czy sytuacje podbramkowe gwarantujące niesamowite przeżycia z meczu. Niesamowite potyczki między graczami ligowymi bywają bardzo nieustępliwe, nie często bywa definitywnie, że są to mecze usypiające. Z tego względu warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań oraz oglądać widowiska piłkarskie emocjonującej ligi La Liga oraz śledzić każdego dnia zapowiedzi przyszłych potyczek piłkarskich. Elche oraz Getafe i ich udział w lidze La Liga gwarantuje wspaniałe wrażenia oraz sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie live tych wszechstronnych piłkarzy oraz widowiskowej walki między nimi na tak wspaniałym stadionie jak Estadio Manuel Martínez Valero.