Spotkanie Getafe vs Villarreal zakończone wynikiem 1-2 dnia 2022-04-16 19:00

Getafe vs Villarreal, wynik końcowy 1-2. W dniu 2022-04-16 19:00 na stadionie Coliseum Alfonso Pérez rozegrał się mecz piłkarski ligi La Liga kolejki 32 pomiędzy Getafe a Villarreal.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Getafe oraz Villarreal wynik wynosił 0-2. Końcowy wynik meczu to 1-2.

Gole strzelali: Gerard Moreno 7' 0-1 Paco Alcácer Manu Trigueros 16' 0-2 Gerard Moreno E. Ünal 63' 1-2 M. Olivera

Żółte kartki Getafe: Damián Suárez 20' Mauro Arambarri 60'

Żółte kartki Villarreal:

Czerwone kartki Getafe:

Czerwone kartki Villarreal:

Główny sędzia meczu to Pablo Gonzales Fuertes, Spain. Pomagało mu trzech doświadczonych sędziów. W kolejnym meczu drużyna Getafe stanie naprzeciw Celta Vigo, następne spotkania z drużynami Real Betis i Rayo Vallecano natomiast Villarreal z Valencia. Następne mecze zagra z drużynami Liverpool i Alaves.

Fani futbolu śledzą ekscytujące poczynania ligi La Liga. Ciekawe zespoły piłkarskie i piłkarze tacy jak przykładowo Damián Suárez raz za razem zaserwowały wyśmienitym entuzjastom futbolu wrażenia z najwyższej półki. Natrafiamy na brutalne faule, efektowne asysty oraz bramki, które gwarantują pikanterii całemu wydarzeniu. Przyciągające uwagę zmagania pomiędzy graczami zdarzają się zajadłe, nie często okazuje się, że są to potyczki nudne. To też warto przeglądać wydarzenia piłkarskiej profesjonalnej ligi La Liga oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów i śledzić każdego dnia zapowiedzi nadchodzących ligowych meczów futbolowych. Uczestnictwo takich zespołów jak Getafe oraz Villarreal z ligi La Liga gwarantuje super wrażenia oraz sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych doświadczonych piłkarzy oraz spektakularnej walki pomiędzy nimi na widowiskowym stadionie, Coliseum Alfonso Pérez.