Mecz między Getafe i Osasuna zakończony wynikiem 1-0 dnia 2021-12-19 17:30

Pierwsza część spotkania między Getafe oraz Osasuna zakończyła się wynikiem 0-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 1-0.

Dnia 2021-12-19 17:30 na stadionie Coliseum Alfonso Pérez odbył się mecz futbolowy ligi La Liga kolejki - 18. Na przeciw siebie stanęły Getafe i Osasuna.

Gole strzelali: Darío Poveda 90' 1-0 D. Suárez

Żółte kartki Getafe: Sandro Ramírez 26' Damián Suárez 45' Djené 51'

Żółte kartki Osasuna: Chimy Ávila 72'

Czerwone kartki Getafe:

Czerwone kartki Osasuna:

Sędzią głównym tego spotkania był Jose Luis Munuera Montero, Spain. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna Getafe stawi czoła Real Madrid, następne spotkania z drużynami Sevilla i Granada CF natomiast Osasuna z Athletic Club. Następne mecze zagra z drużynami Girona i Cadiz.

W dzisiejszych czasach liczna grupa kibiców śledzi poczynania ligi La Liga. Liczące się piłkarskie drużyny i piłkarze jak Sandro Ramírez Chimy Ávila wielokrotnie zapewniły pierwszorzędnym fanom mnóstwo wspaniałych emocji. Stale obserwujemy przepiękne bramki oraz asysty, nieprzepisowe sytuacje z faulem zapewniające smaczku całemu wydarzeniu. Przyciągające uwagę zmagania między zawodnikami z ligi okazują się niezwykle nieustępliwe, niezwykle rzadko bywa koniec końców, że potyczki męczą. Warto więc śledzić każdego dnia zapowiedzi nadchodzących wspaniałych meczów futbolowych,przeglądać spotkania piłkarskiej popularnej ligi La Liga i być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli. Getafe oraz Osasuna oraz ich udział w La Liga gwarantuje niezapomniane emocje oraz sprawia, że piłka nożna to rywalizacja na światowym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych uzdolnionych sportowców oraz spektakularnej walki między nimi na widowiskowym stadionie jak Coliseum Alfonso Pérez.