Getafe vs Osasuna, wynik meczu - 2-1

Getafe vs Osasuna, wynik końcowy 2-1.

Pierwsza połowa meczu między Getafe oraz Osasuna zakończyła się 1-1. Końcowy wynik meczu to 2-1.

W dniu 2023-05-28 17:00 na obiekcie sportowym Coliseum Alfonso Pérez odbył się mecz piłkarski ligi La Liga kolejki 37 pomiędzy Getafe a Osasuna.

Gole strzelali: E. Ávila 2' 0-1 Aridane Juanmi Latasa 39' 1-1 Luis Milla Jaime Mata 90' 2-1

Żółte kartki Getafe: Portu 24' Nemanja Maksimović 54' Djené 81'

Żółte kartki Osasuna: Abdessamad Ezzalzouli 31'

Czerwone kartki Getafe:

Czerwone kartki Osasuna:

Główny arbiter meczu to Antonio Mateu Lahoz, Spain. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Getafe stanie naprzeciw Valladolid, następne spotkania z drużynami Girona oraz . Kolejno natomiast Osasuna z . Następne mecze zagra z drużynami oraz .

W dobie dzisiejszych czasów wielu fanów śledzi poczynania w lidze La Liga. Liczące się futbolowe zespoły oraz piłkarze jak Portu Abdessamad Ezzalzouli niejednokrotnie zagwarantowały pierwszorzędnym sympatykom emocje z najwyższej półki. Regularnie trafiamy na efektowne asysty oraz bramki, bezlitosne sytuacje na faul dodające smaczku całemu widowisku. Interesujące zmagania między drużynami ligowymi zdarzają się bardzo zajadłe, nie często zdarza się, iż są to widowiska nie warte uwagi. To też warto oglądać widowiska sportowe wyjątkowej ligi La Liga, być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów oraz przeglądać codziennie zapowiedzi przyszłych emocjonujących potyczek piłkarskich. Getafe oraz Osasuna i ich udział w lidze La Liga gwarantuje super emocje oraz sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju w sercach kibiców. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie na żywo tych wybitnych piłkarzy oraz spektakularnej walki między nimi na widowiskowym stadionie jak Coliseum Alfonso Pérez.